In Englisch In Italiano Auf Deutsch
Dom Pielgrzyma im. Św. Józefa
Aktualności
O Sanktuarium
Historia Sanktuarium
Kult św. Józefa
Relikwie
Zabytki
Skarbiec
Tablice pamiątkowe
Świadectwa
Modlitwy
Biblioteka św. Józefa
Więźniowie Dachau
Jan Paweł II w Kaliszu
Homilie Biskupa Kaliskiego
Rozmowy z Kustoszem
Stały konfesjonał
Pielgrzymki
Dom Pielgrzyma
Dane teleadresowe
Grupy Duszpasterskie
Intencje mszalne
Ogłoszenia duszpasterskie
Porządek nabożeństw
Posługa sakramentalna
Usługi pogrzebowe
Kapłani o pracownicy
Kapituła
Pielgrzymki i wyjazdy z parafii
Galeria
Rodzina Św. Józefa
Pierwsze Czwartki u Św. Józefa
Bł. Edmund Bojanowski
Otoczmy troską życie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III Niedziela Zwykła

25 stycznia 2015 r.

 

  1. Dzisiaj bezpośrednio po Mszy św. o godz. 1230 tj. ok. godz. 1300 odbędzie się w naszym Sanktuarium koncert tańczonych kolęd i pastorałek w wykonaniu Zespołu Tańca Ludowego Swojacy z Raszkowa. Serdecznie zapraszamy.
  2. Spotkanie Grupy Żywego Różańca dzisiaj o godz. 1700 na salce.
  3. Spotkanie Grupy św. O. Pio w poniedziałek 26 stycznia po wieczornej Mszy św. w salce na plebani.
  4. Zwracamy się z prośbą o tych osób, które z różnych powodów nie mogą wziąć udziału w balu charytatywnym o ofiarowanie różnego rodzaju fantów. Mile są widziane talony na usługi np.: u kosmetyczki, fryzjerki, w restauracji, usługi prawne czy wizyty u lekarza, taxi itp.. Fanty można przynieść do Sekretariatu.
  5. Zapraszamy młodzież i wszystkich zainteresowanych Światowymi Dniami Młodzieży Kraków 2016, na spotkanie modlitewne przygotowujące do ŚDM w piątek 6 lutego br. o godz. 1930 w naszym Sanktuarium.
  6. Zapraszamy młodych ludzi, którzy z różnych powodów nie przystąpili do sakramentu bierzmowania do rozpoczęcia przygotowania do tego sakramentu. Pierwsze spotkanie odbędzie się we wtorek 3 lutego o godz. 1830 w salce na plebani, wejście od strony Kancelarii. Przewidywanie zakończenie i bierzmowanie w maju.
  7. Zapraszamy bardzo serdecznie na weekendowe rekolekcje dla młodzieży męskiej w WSD w Kaliszu. I termin od 13 do 15 lutego –dla uczniów gimnazjów, II termin od 20 do 22 lutego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i studentów. Koszt pokrywa Parafia. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do naszych księży.
  8. Fundacja Pro – prawo do życia zaprasza osoby zainteresowane tematyką obrony życia dzieci nienarodzonych na Kurs dla tzw. pro-liferów, który odbędzie się w Kaliszu 31 stycznia br. Szczegóły na plakacie.
  9. Spotkanie młodzieży z III grupy przygotowującej się do bierzmowania w sobotę 31 stycznia o godz. 1000 na salce. Obecność obowiązkowa.
  10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej jest Opiekuna a w nim min. artykuł o tajnikach dobrej kolędy, czyli wizyty duszpasterskiej. Jest również nowy numer czasopisma Droga dla młodzieży. Zachęcamy by rodzice czy dziadkowie  nabyli w prezencie dla młodzieży.

 

 

 

Pierwsze Czwartki u Św. Józefa
2014 Rok Bł. Edmunda Bojanowskiego